Naše poslanie

V súčasnosti je čím ďalej tým viac ľudí vystresovaných, extrémne zaneprázdnených, kladúcich na seba maximálne nároky  snažiac sa obstáť v tvrdej konkurencii. To má za následok pokles ich produktivity a v konečnom dôsledku aj zníženie chuti vôbec prísť do práce a užiť si ju. Dnes nie je vôbec bežné, aby sa človek počas dňa zastavil, na chvíľu zrelaxoval, špeciálne pokiaľ sedí za stolom a pracuje na dôležitom projekte alebo medzi behom z jedného meetingu na druhý...

Sama som v rôznych krajinách 15 rokov pracovala pre Procter & Gamble, úspešnú nadnárodnú FMCG spoločnosť, kde vplyv každodenného stresu a dlhodobého vyčerpania nebrali na ľahkú váhu. Rozhodla som sa zúročiť svoje dlhoročné skúsenosti z korporátneho sveta a začať s osvetou v oblasti zvýšenia produktivity, výkonnosti a spokojnosti zamestnancov pomocou zníženia vplyvu stresu na človeka počas pracovnej doby.  Jedným z najefektívnejších spôsobov je naša 10-15 minútová masáž cez oblečenie priamo v kancelárii.

Jednou z najväčších výziev zamestnávateľov dnes je problém ako osloviť, motivovať a udržať si vysoko kvalifikovaných, zručných a lojálnych zamestnancov. Štúdie ukazujú, že spoločnosti, ktoré podporujú work-life balance a dokážu zamestnancom vytvoriť príjemné a produktívne prostredie, sú schopné udržať si cenných zamestnancov oveľa dlhšie. Budete príjemne prekvapený, ako sa vám každá vaša investícia do zdravia a pohody zamestnancov mnohonásobne vráti vo forme ich zvýšenej produktivity, morálky a lojality.

Dana Sobotovičová, výkonná riaditeľka

Premium Downlaod Templatesby bigtheme.org

Дървен материал от emsien3.com

Online bookmaker Romenia bet365

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de